Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre

Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre

Average Reviews

Açıklama

Bölgede bulunan alışveriş merkezlerine, bakanlıklara ve ofis alanlarına yakın konumu ile kolaylık sağlayan Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, başkentte gezi veya iş amacıyla konaklamak için ideal. Her bir noktası özenle dekore edilen otelde farklı özelliklere sahip toplam 331 oda mevcut. Sheraton Ankara Hotel & Convention Center odalarının tümünde kablosuz internet bağlantısının yanı sıra minibar ve telefon yer alıyor. 

Otel içinde ayrıca misafirlerin keyifle spor yapabilecekleri tesis bulunuyor. Sheraton Ankara Hotel & Convention Center bünyesinde yer alan sağlık merkezinde fitness ekipmanlarına ek olarak sauna ve masaj imkanları da mevcut. Tesiste yemek için açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren restoranı tercih edebilir, Sheraton Ankara Hotel & Convention Center mutfağından çıkan birbirinden özel tatları deneyebilirsiniz.  

Başkent Ankara’ya iş odaklı seyahat eden otel misafirleri ise ihtiyaca göre düzenlenebilen toplantı ve seminer salonlarından faydalanabilirler. Sheraton Ankara Hotel & Convention Center içerisinde bulunan iş merkezinde ayrıca organizasyonlar esnasında gereken ekipmanlar konukların kullanımına sunuluyor.

Fotoğraflar