Wifi

CPANKARA HOTEL

Şehri çevreleyen anayolların tam kalbinde konumlanmış olan CPAnkara Hotel bu ayrıcalıklı özelliği ile Elçiliklere, Bakanlıklara, Fuar alanlarına, Congressium Ankara ‘ya, AnkaMall’a, Arena spor kompleksine ve 19 Mayıs stadyumuna sadece dakikalar içerisinde ulaşmanızı sağlar.

   Esenboğa havalimanından sadece 26 km ve yarım saat uzaklıktadır. Akköprü metro istasyonuna sadece 80 metre uzaklıkta olup, metro ile çok kısa sürede Anıtkabir, Ankara Kalesi ya da şehrin tam kalbine kolayca ulaşabilirsiniz.

    Ankara’nın en büyük alışveriş merkezi olan AnkaMall alışverişi merkezinin yanındaki konumu misafirlerimize sınırsız bir alışveriş keyfi sunarken, endüstriyel bölgelere olan yakınlığı da sizler için büyük avantaj sağlar.

    Konaklamanızı daha konforlu hale getirebilmek için internet ve otopark hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra odalardaki çay, kahve ve sular da misafirlemize ikramımızdır. Bütün odalarımızda temiz hava için açılan pencere bulunmaktadır.

Ankara Camekan Coffee Roastery hikayesi; Özgürlüğü kanatları ile ölçülemeyecek kadar büyük bir alaycı kuş’un taşıdığı gün kadar taze kahve çekirdeğini, tesadüfen kahve kavurma makinamıza düşürmesi ile başladı..

Düşen çekirdek en özel harman ile kavruldu, özenle değirmende öğütüldü, kahve önünde saygı ile duran Barista’lar tarafından ruh ilave edilerek nitelik kazandırıldı.

Alaycı Kuş ve yavrularının alelade bir öğünü olmak üzere dalından kopan taze çekirdek, bu güzel rastlantı sonucu şölene dönüştü.

İşte o günden sonra herkes bu şölene ortak olsun diye;

Alaycı Kuş, ruhu bestelercesine bir ıslık çalarak, dünyayı dolaşıp, en özel taze kahve çekirdeklerini toplayarak sizlere taşımakta.

Siz bir köşede kahvenizi yudumlayıp, zamanı demler iken, alaycı kuşun ıslığı sizi saracaktır.

Duymasanız da, hissedeceksiniz…

Dünyanın sayılı kafe markalarından olan Kahve Deryası, Van’da ki halka hitap ediyor. Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Kahve Deryası merkez şubesi 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

Misafirlerine ev konforunda konaklama imkanı sunan Grand Hotel Van, Van şehir merkezinde iş ve turizm odaklı konaklamalarda konforlu bir alternatif sunuyor.

Restaurante Bivio ofrece una amplia variedad de platos mediterráneos con esencia de mar. Ven a probar nuestra pastas elaboradas a diario , así cómo pescado y marisco fresco a la brasa , nuestras magníficas paellas y disfruta de un ambiente tranquilo en plena Barceloneta, justo al lado de la playa.

Chontaduro is a new restaurant experience in Barcelona. A restaurant of latin flavors with emphasis on the tropical area of the Pacific coast. Where the mood is festive, the food is tasty and the vibe is welcoming.

An ideal all-day dining venue from breakfast onwards, The Lounge & Bar offers à la carte menu, organic salad bar, a wide tea and coffee selection, including its signature Afternoon Tea served daily at 102/F of The Ritz-Carlton, Hong Kong.

Korean cuisine has evolved over time because of cultural and changes, but it remains a major aspect of the national identity.

We set up a fish preserve in the store and we make a scooped scoop on the net by Okima on the spot by ordering the live fish. It is popular that live fish can be eaten in rotated sushi. In addition, various measures have been taken to make it easier for customers to order sushi more than simply by placing a touch panel on each seat and simply placing your favorite sushi on the touch panel and ordering it. Please eat live fish once at the new Kisarazu store by all means.

Singapore’s only halal Italian restaurant in the Arab Street area. One that not only serves great food, but also a great experience, at value.